Voltam ma boltban, leginkább tejfölre volt szükség a rakott zöldbabhoz, de vettem néhány egyéb dolgot is. Felvágott, tojás, margarin, citromlé, paradicsompüré, pékáru, papírtörlő...stb.
Összesen 3924 ft-ot fizettem, mindet erzsébet kártyáról, így ott már csak M. kártyáján van pénz. Tejfölt és műzliszeletet a coopban vettem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése