A tegnapi nap folyamán az alábbiakat költöttem:
Reggel újság a vonatra 395 ft
Egy tökmagos kocka és Misinek egy tábla csoki ajándéka csak úgy 650 ft
Vonatra hazafelé 2 pizzaszelet, 1 sajtos roló 600 Ft
Összesen: 1645
Ma voltam a tescoba, de csak kenyérfélét vettem néhány napra 1155 Ft értékben
Maradék a hónapra: 56200 ft
Kártyámon: maradék 10.000 költhető
Erzsébeten 10.000 költhető
pénztárcámban: 24000 ft
A maradék M.nél van.
Nem várt kiadás azonban 2 is összejött a hónapra, egy, hogy bejelentkeztem végre endokrinológiára magánrendelésre, ez várhatóan 15000 ft lesz ebben a hónapban, plusz a fizetős vérvételek vagy vizsgálatok amikre elküld. Ez valószínű csak októberre marad.
Másrészt október 1-én önköltségen Pestre kell utaznunk családlátogatás miatt, ennek költségét még nem tudom.
Amit tehetek, hogy boltban minél kevesebbet költök, és használom ami a spajzban, hűtőben van.
Ma pl. basmati rizs volt az ebéd kisütős husival, holnapra túrós tésztát tervezek.
Hétvégén a menü gulyásleves lesz, ehhez megvan minden, mellé palacsintát sütök a maradék túróból, és a sok lekvárból.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése