2016. szeptember 15., csütörtök

Költések

A tegnapi nap folyamán az alábbiakat költöttem:

Reggel újság a vonatra 395 ft

Egy tökmagos kocka és Misinek egy tábla csoki ajándéka csak úgy 650 ft

Vonatra hazafelé 2 pizzaszelet, 1 sajtos roló 600 Ft

Összesen:  1645

Ma voltam a tescoba, de csak kenyérfélét vettem néhány napra 1155 Ft értékben

Maradék a hónapra: 56200 ft

Kártyámon: maradék 10.000 költhető

Erzsébeten 10.000 költhető

pénztárcámban: 24000 ft

A maradék M.nél  van.

Nem várt kiadás azonban 2 is összejött a hónapra, egy, hogy bejelentkeztem végre endokrinológiára magánrendelésre, ez várhatóan 15000 ft lesz ebben a hónapban, plusz a fizetős vérvételek vagy vizsgálatok amikre elküld. Ez valószínű csak októberre marad.

Másrészt október 1-én önköltségen Pestre kell utaznunk családlátogatás miatt, ennek költségét még nem tudom.

Amit tehetek, hogy boltban minél kevesebbet költök, és használom ami a spajzban, hűtőben van.

Ma pl. basmati rizs volt az ebéd kisütős husival, holnapra túrós tésztát tervezek.

Hétvégén a menü gulyásleves lesz, ehhez megvan minden, mellé palacsintát sütök a maradék túróból, és a sok lekvárból.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése