Sokszor próbáltam már blogot írni, mindig a céljaimról, vagy a jobbá válásomról, aztán sosem lett belőle semmi. Most egy spórolós, beosztós blogot írnék, leginkább a magam ellenőrzésére.
A hónapban a gázszámlán kívül minden csekk be lett fizetve, amik így néztek ki:
villany - 3936 ft
víz - nincs
gáz -5804 ft
telefon - 12422 ft
biztosítás -1696 ft
közös költség - 10920 ft
hitel -20530 ft
diákhitel -44024 ft
lakásbiztosítás -2279 ft
digi - 4720 ft
garázsadó - 5250 ft
Összesen: 111.58 ft
Ha hazamegyek megnézem a füzetem nem felejtettem-e el semmit.
Ezenkívül raktam félre pénzt még körmösre, mert a hónapban megyek hozzá, 3000-el számoltam, és tornára is, ez terv szerint 9600 ft még a hónapban. Ez félre van téve.
M és az én kártyámról is felvettük a max felvehetőt, beraktuk a garázs borítékjába, így ott már van 700.000 ft, viszont így ő kártyáján nem maradt semmi.
Maradék, amiből a hónapban gazdálkodhatunk:
készpénz: 34.500 ft
kártyámon: 45.152 ft
Erzsébet kártya én: 5000 ft
Erzsébet kártya M. : 5500 ft
Az én kártyámon lévő pénzből terv szerint befizetem a tigázt, egy tankolást, a havi djamat, éa félre teszem a fizetésem 10%át is, így összesen marad rajta: kb. 14000 ft
Ebben a hónapban így mindennel együtt 59000 ft-ból kell kijönnünk, azután, hogy minden csekk be van fizetve, minden előre látható kiadásra félre van téve a pénz, illetve fizetés után rögtön volt már egy nagybevásárlás, így nem üres a spajz és a hűtő sem.
3,5 hetünk van még fizetésig, ez hetente durván 17.000 ft-ot jelent.
Nagyon jó.
Amiket a hónapban vennem kell:
gyógyszertár: d vitamin, sebtapasz, ekcéma krém, körömvirág krém összesen kb. 3800 ft
A heti menütervem a következő bejegyzésben lesz.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése