2016. szeptember 19., hétfő

Folytatás

Csütörtökön voltunk tankolni, 15.500 Ft-ot költöttünk. Péntekre a megtervezett túrós tésztát főztem, ehhez 1 tejfölt vettem csak a boltban. Hétvégén tojásleves volt a menü, és túrógombóc a maradék túróból.

A mai nap darált húsból pörköltet tervezek csinálni tésztával, a maradék pörköltből este pedig rakott zöldbabot.

Holnap megyek körmöshöz és dokihoz is, ott kiderül, a félretett pénzből mennyi maradt meg (mindkettőre rászámolva tettem el, a dokira 20.000-t, a körmösre 3.000-t)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése